Başkent'teki Adanalılara iki Başkan'dan Ortak Çağrı

Başkent'teki Adanalılara iki Başkan'dan Ortak Çağrı

Başkentte Adanalılar Bayramlaşma Programında bir araya geliyor

Başkent'te yaşayan Adanalılar, Başkent Adana Platformu ve Başkent Adanalılar Derneği ortak "Bayramlaşma Programı"nda bir araya geliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Platform Başkanı Fatih Bayhan ve Başkent Adanalılar Derneği Başkanı Mustafa Aslan, Başkentte yaşayan Adanalıların artık yeni bir mekanı oluştuğuna dikkat çekerek, "Artık bir merkez Ofisimiz oluştu. Ulus'ta Tarihi Çanakkale Sokak'ta yer alan ofisimizde hem Platform hemde Dernek çalışmaları ortak olarak yürütülecek, dedi. 

Yeni dönem hazırlıklarının yapıldığının altını çizen Bayhan, "Ekim ayı ile birlikte hem sosyal faaliyetleri hemde öğrenci çalışmalarımızı artırıyoruz. Bu yıl Ankara'da Üniversite kazanan başarılı öğrencilerimiz arasından yapılan değerlendirmelerle burs kazananlara aylık düzenli burs verilecek, ayrıca mutad programları başlatıyoruz, dedi. 
Kurban Bayramı dolayısıyla Başkentteki Adanalıların da bir çoğunun sıcak olmasına rağmen Adana'ya yahut yaylalara ailelerinin ziyaretine gittiğini ifade eden Bayhan, "artık dönüş yolundalar. Bu nedenle Başkentteki Bayramlaşma Programını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat:14:30'da Platform ve Dernek Merkezi Ofisimizin de yer aldığı Denizciler caddesi No: 3 Ulus Altındağ Ankara adresinde yer alan Sebilürreşad Kültür Merkezi Fuaye salonunda gerçekleştireceğiz. Başkentteki tüm Adanalı hemşerilerimizi bekliyoruz, dedi. 

Başkent Adanalılar Derneği Başkanı Mustafa Aslan'da, "Tüm üyelerimizi ve gönüldaşlarımızı, hemşerilerimizi mutlaka bekliyoruz. Yeni döneme ait istişarelerimizi de bu vesileyle yapmayı düşünüyoruz. Bu nedenle programa katılımınız önem arz ediyor. Adanalıların Ankara'daki gücünü, işbirliğini, etkileşim kabiliyetini inşallah gösterelim, dedi.

Başkent'teki Adanalılara iki Başkan'dan Ortak Çağrı

DİĞER HABERLER

Unutursak Tekrarlanır
Unutursak Tekrarlanır
16 Temmuz 2024 Salı
Dücane Nereye Koşuyor?
Dücane Nereye Koşuyor?
20 Haziran 2024 Perşembe
"Sınıf Atlayan" Abilere Uyarılar!
"Sınıf Atlayan" Abilere Uyarılar!
19 Haziran 2024 Çarşamba
Türkiye
Türkiye'ye Zafer Yaşattılar!
19 Haziran 2024 Çarşamba
Kılıçdaroğlu
Kılıçdaroğlu'nu İhmal etmedi!
15 Haziran 2024 Cumartesi
Mardin Valisi Olaya EL KOYDU!
Mardin Valisi Olaya EL KOYDU!
10 Haziran 2024 Pazartesi