DEM'li Başkan 30 Yıllık Gazeteciyi "taş işçisi" yaptı!

DEM'li Başkan 30 Yıllık Gazeteciyi "taş işçisi" yaptı!

Gazeteci Saffet Azbay, 31 Mart yerel seçimlerinde seçimi kazanan DEM Partili Bağlar Belediye Başkanı tarafından park ve bahçelere görevlendirildi. 
Her fırsatta ""liyakatli insan" , "adama göre iş değil, işe göre adam" diye seçim döneminde siyasi bir dil geliştiren DEM Partili siyasiler meslektaşımıza "kaldırım taşı döşeme" görevi vererek "işe göre adam" konusunda oldukça muteber bir uygulamaya imza attılar. 

30 Yıllık meslek hayatına emek veren gazeteci meslektaşımızı Belediye'nin Fen İşlerine "taş işçisi" olarak görevlendiren Belediye Başkanına bu uygulamasından bir an önce vazgeçmesini tavsiye ediyoruz. 

Peki bu uygulamaya son vermezse biz gazeteciler ne yapacak?

Yapacağımız şey tüm projeksiyonları yakıp, Bağlar Belediyesi'ne tutmak olacaktır. Artık bu ışıklar altında DEM Partili Belediye'nin hangi imar işlerine kimlerle yeltendiği, belediyenin ihtiyaçlarının hangi esnaftan, kaç teklifle kaç tl'ye satın aldığı sıkı bir takip altına girecektir.  Umarız her şeyi yerli yerinde, şeffaf bir şekilde yapar da bize de haber olacak malzeme vermez.

Meslektaşımız Saffet Azbay asla yalnız değildir. Eğitimine, becerisine uygun mesaisine dönünceye kadar sıkça bu haber portalında DEM Partili Bağlar Belediyesine ait haberleri okumaya devam edeceğiz.

DEM'li Başkan 30 Yıllık Gazeteciyi "taş işçisi" yaptı!