Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı

Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Marmaris'te bulunan konutundaki camide kılarken, namaz çıkışı partililer ve protokolle bayramlaştı. Erdoğan, 'Yakınlarımızı ziyaret etmeliyiz, dargınlar, küskünler barışmalı, hep birlik olmalıyız. Milletçe birlik beraberliğimize güç katmalıyız.' dedi.


Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı tatili için geldiği Muğla'nın Marmaris ilçesi Karacasöğüt Mahallesi'nde bulunan Cumhurbaşkanlığı'na ait Okluk Konukevi'nde bayram namazını kıldı. Bayram namazı çıkışı protokol ve partililerle bir araya gelen Erdoğan, partililer ve protokolle bayramlaşarak bir süre sohbet etti.

Muğla Valisi İdris Akbıyık, AK Parti Muğla milletvekilleri ve Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü'nün de katıldığı bayram namazında kısa bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yakınlarımızı ziyaret etmeliyiz, dargınlar, küskünler barışmalı, hep birlik olmalıyız. Milletçe birlik beraberliğimize güç katmalıyız.

Tüm şehitlerimizin, peygamberlerimizin, tüm şühedanın ruhları, tüm geçmişlerimizin ruhları şad olsun" diyerek tüm Müslüman aleminin bayramını tebrik ettiğini iletti.

Ayrıca Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bayramlaşmasının ardından Marmaris için isteklerini dile getirerek, istişarelerde bulundu.

'BAYRAMIN BARIŞ GETİRMESİNİ DİLİYORUM'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabındaki mesajında, 'Milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramı’nı gönülden tebrik ediyorum. Bayramın kalplerimize huzur, ülkemize esenlik, Filistin ve Sudan aşta olmak üzere gönül coğrafyamıza barış getirmesini diliyorum. Bayramımız mübarek olsun.' ifadelerini kullandı.
 

Etiketler:
Erdoğan, KurbanBayramı, Filistin

DİĞER HABERLER

Fransız okullarına nota
Fransız okullarına nota
14 Temmuz 2024 Pazar
Bozdağ; FETÖ hain oğlu haindir
Bozdağ; FETÖ hain oğlu haindir
13 Temmuz 2024 Cumartesi
Kadının soyadı değişebilir
Kadının soyadı değişebilir
13 Temmuz 2024 Cumartesi