Virüs haberleri bizi nereye götürüyor?

Virüs haberleri bizi nereye götürüyor?

Türdeb Dergi Sohbetlerinin Konuğu olan Özer, "Hiçbir Virüs insan öldürmez. Mutlaka müdahale var. Ben şahsen bu kadar "korku" havası estirilmesini de doğru bulmuyorum, dedi.Türkiye Dergiler Birliği (TÜRDEB) Dergi sohbetlerinde Fatih Bayhan'ın konuğu olan Gerçek Hayat Dergisi Genel yayın Yönetmeni Kemal Özer sohbetin ilk bölümünde Gerçek hayat'la ilgili açıklamalarda bulundu. Özer, derginin özellikle haftalık bir derginin bitimsiz bir heyecan taşıdığını belirterek, "Yeni sayıyı elinize aldığınızda sonraki sayının heyecanı başlıyor. Günlük telaşın aylık heyecanın ortasında bir yerde. Haftalık bir dergi ile dijital ortamda yapabileceklerimiz elbette taze haber vermek değil. Özgün haberlerle birlikte yorum ve içerik kazandırmaktır. Gerçek Hayat bu yanıyla 2000 yılında başladığı yolculuğunu sürdürüyor, dedi. Derginin sivil ve protest yapısının halen devam ettiğinin de altını çizen Kemal Özer, "Bir yayın grubunun parçasıyız. Ancak grubumuz Gerçek Hayat'ın genel prensipler dışında çok müdahaleci bir tutum içinde hiç olmadı. Bu nedenle dergi bir kaç yıllık o savrukluğunu hızla toparladı. Ciddi okuyucu mektupları alıyoruz, e-mailler geliyor. Okurla bu teması çok önemsiyorum, dedi.

VİRÜS SALGINI, İLAÇ BARONLARI VE BİLL GATES
Dergi sohbetlerinde konu Kemal Özer beyin özel uzmanlık alanı olan "Güvenli Gıda Hareketi"ne geldi.  "Koronavirüs hakkında ne düşünüyorsunuz? sorusuna verdiği cevapla izleyicileri sarsan Özer, "Ben şahsen böyle bir virüs olduğuna inanmıyorum. Çünkü hiçbir virüs insan öldürmez. Bu ancak bir müdahaleyle oluşturulmuştur. Çünkü tüm hedefleri İnsan'ı yönetmektir. Biz geçmiş yıllarda Kuş Gribi, Domuz Gribi gibi global tehditleri de yaşadık. Bugün dünyanın çok az insanı o salgınlardan haberdar.  Kuş gribi salgınında ülkemizin dağlarında grib mikrobunun enjekte edildiği küçük gıdalar atıldığını biliyoruz.Yani bu gribin dünyaya yayılması amacıyla belki uçaklarla dağlarımıza da bırakıldığını düşünüyoruz. Şimdi Koronavirüs salgınında da benzer bir süreç yaşıyoruz. İnsanları evdekal sloganıyla evde tutma denemesi yapılıyor.  Bir gazeteci olarak mesela "Aşı bulundu, bulunacak gibi haberler yapmadım.  Günlük bir gazete yönetseydim hiç manşete çekmezdim koronavirüs'ü.  Hedeflerini biliyoruz. Bill Gates'in bir bağımlı olduğunu da. Aşı haberlerine aldanmayalım.  İnsanlığı yeni bir tehdidle kontrol altına almaya çalışıyorlar. Bu kadar virüs haberlerinin servis ediliyor olması boşuna değil, dedi.   

Etiketler:
Kemal Özer, Türdeb, Virüs Haberi,

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER